Полтавців запрошують на ВелоДень

Марія Куцина
09:05 | 20 травня 2017
0

28 травня о 12:00 у Полтаві відбудеться ВелоДень.

Полтавців запрошують на ВелоДень

Полтавців запрошують на ВелоДень

ВелоДень – це неофіційне свято, котре щороку створюється велосипедистами нашої країни. Наприкінці травня у містах та містечках України велосипедисти збираються разом для привернення уваги громадськості та влади до проблем велосипедистів. Родзинкою ВелоДня є масовий велопробіг. ВелоДень пропагує активний та здоровий спосіб життя, взаємоповагу та безпеку на дорозі. ВелоДень – захід аполітичний і є проявом доброї волі велогромадськості.
Мета проведення заходу – популяризація здорового та активного способу життя, заклик до використання велосипеда як екологічної
альтернативи міському транспорту.

Організатори заходу говорять:

• Ми є рівноправними учасниками дорожнього руху.
• Велостоянки в громадських місцях – така ж данина поваги громадянам міста, як і парковки для автомобілів або переходи для пішоходів.
• Велосипед – екологічно чистий вид транспорту і всім велосипедистам небайдужі проблеми екології і те, в якому вигляді ми залишимо нащадкам навколишнє середовище.

Маршрут: пам. Слави (Корпусний сад) – вул. Європейська – вул. Сінна – вул. Соборності – вул. Зіньківська – вул. Яківчанська – вул. Січових стрільців – Дендопарк (футбольне поле).

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: