Полтавців запрошують на тренінг з тактичної медицини

2

ГО «Єдність і братерство» підготувала програму для охочих пізнати різницю між джгутом Есмарха і турнікетом, як поводити себе при різних видах травм, дізнатися, як витягнути 110-кілограмового пораненого, якщо у тобі лише 55 кг.

Тренінг із тактичної медицини для початківців – дводенний курс, який дозволить отримати базові знання з надання першої домедичної допомоги.

Практикуючий лікар Кирило Орлов та інші інструктори розкажуть про:
– загальні поняття тактичної медицини;
– індивідуальну аптечку IFAK (за стандартом НАТО): склад, історія;
– етапи допомоги: допомога у «червоній» (під вогнем), «жовтій» (в зоні укриття) і «зеленій» зонах;
– евакуацію пораненого;
– зупинку кровотечі: різні види джгутів, імпровізовані засоби;
– допомогу при втраті свідомості;
– дії при пораненнях грудної клітини і непрохідності дихальних шляхів.

Курс розрахований на 12 годин. Перший день, 26 січня, 10.00-16.00 (6 годин) – теоретична частина з демонстрацією. Другий день, 27 січня, 10.00-16.00 (6 годин) – практичне відпрацювання, у тому числі на симуляторах кровотечі, тренажерах, евакуація пораненого тощо.

Тактична медицина – базові знання невідкладної допомоги, які повинен знати кожен на полі бою. Проте це й ті знання, що стануть в нагоді в цивільному житті.

Тренінг платний – 300 грн. Для військовослужбовців участь безкоштовна.

Зібрані кошти є благодійною допомогою ГО «Єдність і братерство» і використовуються для поповнення та розвитку матеріальної бази організації, проведення занять для підрозділів територіальної оборони і військовослужбовців у районі проведення ООС.

Для участі необхідно заповнити заявку – https://goo.gl/forms/keaa9QnZAsvsVXIs1 – до 22 січня.
Деталі ви можете уточнити, написавши у приватні повідомлення на сторінці ГО «Єдність і братерство» або за номером: (097) 574 – 92 – 61.
Тренінг відбудеться у приміщенні ветеранського центру соціально-психологічної реабілітації учасників АТО: м. Полтава, вул. Спаська, 10.

15 января 2019
14 января 2019