Полтавців запрошують на соціальну акцію “Полтава у блакитному”

0

2 квітня о 13:00 у холі ТРЦ “Київ” відбудеться соціальна акція “Полтава у блакитному”, присвячена Всесвітньому Дню розповсюдження інформації про аутизм. 

аут

Біля ТРЦ «Київ» та на головних майданчиках міста волонтери будуть розповсюджувати інформаційні листівки та блакитні кульки (блакитний є символом цього дню).

В рамках акції відбудеться невеликий концерт, в якому візьмуть участь наступні колективи: Центр дитячої творчості Наталії Май, Зразковий вокальний ансамбль “Рапсодія”, Дитячий вокальний ансамбль “Кришталеві нотки”, шоу-балет “Алекс”. Студія “Жако” подарує шоу мильних бульбашок для діток.

У «Будиночку святого Миколая», біля Свято-Успенського кафедрального собору, відбудеться благодійний продаж медового печива в торговому центрі та хенд-мейд іграшок. Виручені кошти підуть на організацію корекційного літнього табору для діток з особливостями розвитку у дитячому таборі “Джерело”.

Подібна акція відбувається у багатьох містах України протягом років. Полтавці вирішили підтримати акцію останні два роки.

Коментувати

20 березня 2018