Полтавців запрошують на сольний концерт бандуриста Віктора Пашника

Полтавців запрошують на сольний концерт бандуриста Віктора Пашника

Полтавців запрошують на сольний концерт бандуриста Віктора Пашника

Захід відбудеться за ініціативи туристичного клубу InGreen. Поціновувачів української пісні, шанувальників та прихильників бандури, чекають о 17:30 в актовій залі першого корпусу Полтавської державної аграрної академії (вул. Сковороди 1/3). Вхід на захід безкоштовний.

Це вже третій візит Віктора Пашника в Полтаву, тож можна вже говорити про добру осінню традицію – збиратися на концерт талановитого бандуриста, так що діліться з усіма бажаючими своєю патріотичною, вишуканою та самобутньою творчістю. У попередні роки вхід на концерт бандуриста був платним, але цього року мандрівний бандурист та філософ вирішив стати ще ближчими до своїх слухачів – вхід на концерт буде вільним, – говорять організатори.

Також кожен відвідувач концерту, за бажанням, зможе покласти до «скриньки подяки» кошти та підтримати музиканта.

Довідка

Віктор Пашник – сучасний український музикант, бандурист. Його додатковий інструмент — гітара. Грав у складі акустичного тріо «ЗАУ», що в 2003 році здобуло перемогу на фестивалі «Червона рута» в жанрі авторської пісні та акустичної музики. Нині самостійно гастролює Україною та Західною Європою, популяризуючи рідну культуру. Віктор Пашник виконує авторські та народні твори українською, російською, білоруською та польською мовами. В його репертуарі також є пісні молдовською, чуваською, словацькою і чеською.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Піду втретє! Чудова атмосфера!

2017-11-17
Алла
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: