Полтавців запрошують на Різдвяну історію від Тіни Кароль

3

10-го січня у Полтаві відбудеться Різдвяний концерт Тіни Кароль.

Тіна Кароль виконає найвідоміші українські колядки в новій музичній обробці. За допомогою пісень, що прославляють Різдво, де оспівується боротьба між темрявою і світлом, і завжди перемагає добро, Тіна Кароль, як берегиня українських традицій, покаже, що Музика може зцілювати людську душу, немов це не просто пісня, а справжня молитва.

– У наш час люди втратили віру в чудо, — каже Тіна Кароль, — ми перестали ділитися своїм добром і любов’ю. Але диво — реальне, традиції живі, і не тільки в вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас усе життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на Різдвяні свята, а й через все своє життя, адже це залежить тільки від нас самих. Поки живі традиції — жива країна.

Співачка не раз говорила, що музика покликана надихати людей, саме в цьому вона бачить свою співочу місію. Сам концерт «Колядки та обрані хіти» буде не звичайним, а сімейним, добрим святом, де глядачі разом зі співачкою зануряться в казку Різдва.

Концерт складатиметься з двох відділень. У першому шанувальники співачки зможуть насолодитися давно забутими українськими колядками у сучасній обробці. Співачка постане перед своїми шанувальниками в несподіваному для неї фентезі-образі Коляди.

У другому відділенні концерту глядачі зможуть підспівувати своїм найулюбленішим обраним хітам з творчості співачки.

15 февраля 2019
14 февраля 2019
13 февраля 2019