Полтавців запрошують на презентацію роману-есе Альони Романової

1

Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.П. Котляревського, відділ соціокультурної діяльності запрошує 27 вересня о 13-00 на презентацію книги Альони Романової.

Полтавців запрошують на презентацію роману-есе Альони Романової

Полтавців запрошують на презентацію роману-есе Альони Романової

Альона Романова – педагог, журналіст, режисер, актриса, письменник. Автор і ведуча проектів: «Эксперты биатлона», «Аромат кино».
Публікується вперше. «До майстра потрібно дорости. Неможна кидатися невизрівшими текстами. Але крок вперед — доля сміливих», – вважає Альона.
Роман-есе писався два роки.
У збірці зібрані есе: про пам’ять до кодів роду, захват від проведення кіновечора, подорожі-пошуки відповідей на запитання: «Хто я?», «Де ховається любов?»

– Усе через призму часу: безтурботного дитинства, вкритого ковдрою з батьківського піклування та бабусиної любові, і холодних реалій, скутих з набору механістичних дій. Рядки-ролі, фрази-поштовхи, розповіді-сходинки тендітної душі, що жадає піднятися і злетіти. У цій книзі все, що було до польоту, – говорять організатори.

ЧАС: 27 вересня, 13.00
МІСЦЕ: Полтавська обласна бібліотека ім. І.П. Котляревського: вул. Небесної Сотні, 17, 2 пов. кімн. 213 (літературна вітальня).
ВХІД: вільний.

Коментувати

1 Коментар
Аліна
• 09:29 | 22 вересня 2017

Як цікаво, певно, що піду!

Відповіcти
22 березня 2018
21 березня 2018