Полтавців запрошують на перегляд вистави “Боїнг-Боїнг”

18-го травня о 19:00 у Полтавському театрі ім. Гоголя відбудеться показ комедійної вистави “Боїнг-Боїнг”.

Полтавців запрошують на виставу “Боїнг-Боїнг”

Полтавців запрошують на виставу “Боїнг-Боїнг”

“Боїнг-Боїнг” – це легенда французького театру ХХ століття. Зразок комедії положень. П’єса Марка Камолетті увійшла до “Книги рекордів Гіннесу” як маюча найбільшу кількість постановок за кордоном французька комедія, що поставлена в 60 країнах світу.

Сюжет комедії “Боїнг-Боїнг” розгортається у будинку паризького ловеласа Бернара і розповідає про його роман з трьома чарівними стюардесами. Обраниці літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого жениха підлаштовувати своє життя під розклад “прильоту-відльоту” усіх “наречених”. Та рано чи пізно навіть найнадійніша схема може зруйнуватися через незаплановану затримку авіарейсу. І тоді починається найцікавіше..!

З перших хвилин вистави глядач ніби потрапляє на борт міжнародного авіалайнеру: ” …Ми раді вітати вас на борту нашого авіалайнеру. Під час польоту вам пропонують перегляд “ульотної” комедії “Боїнг-боїнг”. Екіпаж та командир корабля бажають вам комфортного польоту і яскравих вражень! А тепер, панове, пристебніть паски безпеки – ми злітаємо!”

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: