Полтавців запрошують на мюзикл “Квітка”

19 червня о 19:00 у Полтавському театрі ім. Гоголя відбудеться показ мюзиклу «Квітка», про американську співачку українського походження Квітку Цісик.

Полтавців запрошують на мюзикл "Квітка"

Полтавців запрошують на мюзикл «Квітка»

До 25-річчя дипломатичних відносин США і України театр Костянтина Пінчука Classikal Grand Ballet представляє прем’єра-мюзикл «КВІТКА» про американську співачку українського походження Квітку Цісик.

Оперная і блюзова співачка, виконавиця українських народних і популярних пісень була голосом найвідоміших Компаній Америки. Пісня «Ти світло мого життя», яку вона виконала для однойменного фільму, отримала в 1978 році «Оскар» і «Золотий глобус» у категорії «Краща пісня до фільму», а також номінувалася на нагороду «Греммі» в категорії «Пісня року». Співачка зробила величезний внесок у розвиток української музики та популяризації її за кордоном.

У постановці прозвучать найкращі композиції Квітки:
«Місто спить», «Верше мій верше», «Журавлі», «Ой ходить сон», «Черемшина», оскароносна пісня «Youliteupmylife», «Sing, sing», «BigTime» та інші.

Мюзикл «Квітка» – це естрадне шоу за участю зірок світового балету Джесіки Мезей, Джона Смітта. Постановники Жанна Чепела і Бернар Мулен в проекті «Квітка» використовували синтез класичної музики, джазових композицій та народних українських пісень.

Виконавиця головної ролі – Леся Задорожна, Лауреат міжнародних конкурсів: «Коломийка» (гран-прі), Січеславна -2011 (гран-прі), Січеславна-2013 (краща жіноча роль в музичному спектаклі).

Продюсер спектаклю – Костянтин Пінчук, художній керівник театру Classic Grand Ballet. Театр користується успіхом у країнах СНД, Європи, США.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Де можна придбати квитки? На сайты театру – ні слова про мюзикл.

2017-05-22
Валентина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: