Полтавців запрошують на міжнародний фотоконкурс

0

До 1 травня 2017 року триває прийом заявок на участь у IV Міжнародному фотоконкурсі “Гончарні ВІЗІЇ країни”.

фотконк

Фотоконкурс незмінно проводиться під патронатом Національної спілки фотохудожників України та Міжнародного фотографічного руху “Образ без кордонів” (ISF – Image Sans Frontière).

Вимогою до фоторобіт учасників є презентація через художню фотографію на гончарну тематику унікальних, виразних та оригінальних миттєвостей, що відображають красу гончарства.

Конкурсні твори мають відповідати заявленим номінаціям:

  • “РетроВІЗІЇ” (фото давноминулих років [до кінця XX століття], які відображають буття гончарного ремесла);
  • “КерамоРЕКЛАМА” (популяризація й реклама гончарних творів і гончарства загалом);
  • “ДивоСВІТ кераміки” (фото, які відображають розмаїття й красу кераміки);
  • “ПоСТАТІ” (фотопортрети відомих людей, пов’язаних із гончарством, керамікою).

До конкурсного оцінювання учасники можуть подати не більше 5 фотографій у кожній номінації, у тому числі серію фотографій, об’єднаних однією темою, сюжетом, ідеєю (не більше 5 фото в серії).

Учасникам необхідно подати заявку, а також електронні версії фоторобіт для виготовлення фотографій, які надіслати на електронну пошту організаторів: opishne-museum@ukr.net.

Місце проведення Фотоконкурсу: Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному (вул. Партизанська, 102, Опішне, Полтавщина, 38164, Україна; тел. +38 (05353) 42416, 42415, 42417; факс +38 (05353) 42416).

Відкриття фотовиставки й церемонія урочистого оголошення результатів і нагородження переможців: 30 червня 2017 року, о 15.00 год.

Експонування фотовиставки IV Міжнародного фотоконкурсу «Гончарні ВІЗІЇ країни»: 30 червня – 30 жовтня 2017 року.

До участі запрошуються всі бажаючі, конкурс безкоштовний.

Детальніше про умови участі, а також зразок заявки можна знайти на сайті Національного музею-заповідника українського гончарства за посиланням: http://www.opishne-museum.gov.ua/shift-2017/vizii2017.

Коментувати

19 березня 2018