Полтавців запрошують на майстер-клас з йоги

0

Майтер-клас відбудеться 13-го серпня о 12:30 на 2 поверсі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського (кімн. 213, «літературна вітальня»).

Полтавців запрошують на майстер-клас з йоги

Полтавців запрошують на майстер-клас з йоги

Катерина Гаврилова — професійна піаністка, належить до творчої родини. Її тато, Гліб Гаврилов, працює заступником головного лікаря Полтавської обласної лікарні імені Скліфосовського, пише історичні романи. А брат Олексій — артист з особливими потребами, виставка-квартирник робіт якого відбудеться невдовзі у Полтаві.

Катерина вчилася у полтавській музичній школі N1, потім закінчила Полтавське музичне училище та консерваторію у Києві, викладала в київській десятирічці ім. Лисенка при консерваторії. З 2011 року живе за кордоном, працювала у «Guangzhou opera house» (м. Гуанчжоу, Китай), «Misha piano studio» (м. Шенжень, Китай), де викладала фортепіано дітям з 3-х років.

Автор особистої методики музичного навчання, педагог та співатор проекту Ранньої музичної освіти. Зараз Катерина живе в Індії, продовжує викладати фортепіано, створювати майстер-класи для дітей та викладачів музики. Також вона виступає на сцені з концертами.

Катерина довгий час займається йогою й готова поділитись знаннями з усіма охочими. Скоро вона планує повернутись до Індії, тому організатори радять не втрачати нагоду познайомитись з такою цікавою особистістю.

Вхід вільний. Бажано взяти з собою зручний одяг та будь-який килимок (каремат).
15 января 2019
14 января 2019