Полтавців запрошують на лекцію про українського поета

0

22-го березня о 17:00 у читальній залі № 2 бібліотеки імені М. А. Жовтобрюха ПНПУ імені В. Г. Короленка відбудеться лекція “Поет, не віршописець: творчість Івана Величковського в контексті українського бароко”.

Полтавців запрошують на лекцію про українського поета

Полтавців запрошують на лекцію про українського поета

Іван Величковський – український поет, перекладач (перекладав твори англійського латиномовного поета Джона Оуена), теоретик віршування, найяскравіший представник українського бароко, автор двох рукописних книг “Зегар з полузегарком” (1690) і “Млеко од овці пастиру належноє” (1691), родоначальник династії пресвітерів полтавської соборної Успенської церкви.

Про особу І. Величковського, про його життєві віхи, про внутрішню суперечливість його душевного світу, про необхідність збагнути оформлений зміст і наповнену змістом форму талановитого барокового митця – про це та інше йтиметься в лекції.

Лекторка – Віра Мелешко, кандидат філологічних наук, доцент, завідуюча кафедрою української літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Лекція проводиться у межах лекторію Полтавського історичного товариства “Науковці про історію та сучасність доступною мовою”.

Вхід вільний

20 вересня 2018
19 вересня 2018