Полтавців запрошують на концерт рок-оркестра

0

22-го лютого о 19:00 у Полтавському театрі ім. Гоголя відбудеться концерт рок-оркестра.

Полтавців запрошують на концерт рок-оркестра

Полтавців запрошують на концерт рок-оркестра

НАОНI – це провідний творчий колектив України. Керує оркестром лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України, професор Віктор Гуцал. Колектив примітний тим, що за його плечима понад 5000 концертів на всіх континентах Землі! НАОНІ – є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів. Гра в оркестрі вимагає особливої ​​культури і якості виконання, це вміння музиканти виховують в собі роками. НАОНІ довели свою майстерність і професіоналізм та показали вишуканий музичний смак, без якого їх інструментальні аранжування не були б такими приголомшливими.

Ви уявляєте, як може звучати Рок на українських народних інструментах? Якщо ні, чекаємо на Вас. Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів України (НАОНІ) виступить з унікальною шоу-програмою! Спеціально для Вас прозвучать світові музичні шедеври, якими захоплюються мільйони. Не пропустіть можливість стати свідком неповторної новаторської гри оркестру. Хіти таких світових легенд як The Beatles, Deep Purple, ABBA, Adele, Metallica, Depeche Mode, Pink Floyd і багатьох інших подарують Вам блаженну ностальгію. А саундтреки з улюблених кінофільмів ( “Таксі”, “Місія Нездійсненна” та інші) занурять в атмосферу екшена.

Цього разу в розширеній програмі першого відділення концерту Ви почуєте найпопулярніші хіти – переможці конкурсів Євробачення.

Квитки від 100 гривень;
довідка: (0532) 60-78-56

18 липня 2018
17 липня 2018