Полтавців запрошують на фестиваль “Дні Америки”

0

5-6 листопада у Полтаві пройде фестиваль «Дні Америки». Організатори познайомлять мешканців міста американською системою освіти, мистецтвом, музикою та програмами Посольства США.

Ukr_SSHA

Дводенний фестиваль пройде під патронатом Посольства США в Україні.

До представлених у програмі заходів входять: круглий стіл, де обговорять потреби освіти в період реформування і застосування американського досвіду, тренінг на тему інновацій в освітньому процесі, семінари для викладачів вишів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та багато інших.

Також до Полтави прибуде аташе з питань культури і освіти Посольства США Шеріл Бистрянскі та гурт «Old Grey Goose International» із штату Мен.

У час великих перетворень і пошуку шляхів власного розвитку важливо враховувати досвід інших країн. Я впевнений, що наш шлях з урахуванням світових освітніх надбань буде найкращим і приведе до соціально-економічного процвітання держави. Тому бажаю всім позитивних емоцій у процесі пізнання нового! — наголосив директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Євгеній Ленський.

Юлія Злепко

15 липня 2018
14 липня 2018
13 липня 2018