Полтавців запрошують на драматичну поему “Ніч на полонині”

Трибуна
2018-04-06

11-го квітня 2018 року о 19:00 народний театр «На Павленках» підтверджує своє звання «Народний самодіяльний театр» при Полтавському міському Будинку культури.

Полтавців запрошують на драматичну поему "Ніч на полонині"

Полтавців запрошують на драматичну поему «Ніч на полонині»

Зараз у діючому репертуарі театру драма «Так закінчилось літо» Ярослава Стельмаха, ексцентрична комедія французького драматурга Клода Маньє «Блез» та вистава для дітей «Дюймовочка».

Театр виступає з благодійними виставами і театралізованими композиціями перед дітьми-сиротами та дітьми учасників АТО. Також бере активну участь у культурно-мистецьких заходах ПМБК та міських народних гуляннях, завжди отримуючи схвальні відгуки від своїх шанувальників.

Колектив народного театру вважає своїм творчим кредо занурити глядача у справжній світ Прекрасного і бере до репертуару тільки п’єси бездоганної художньої якості, п’єси, що стверджують високу людську мораль і гуманізм.

Недаремно колектив завзято та натхненно працював над виставою «Ніч на полонині» (п’єса Олександра Олеся), яку незабаром презентує глядачам, а саме 11-го квітня 2018 року у глядацькій залі ПМБК. Це зворушлива історія молодого вівчара Івана до Лісової мавки. Головний герой забуває про свою наречену Марійку заради захоплюючого почуття до незвичайної незнайомки. Лісова мавка пробуджує в його серці казковий світ кохання , відволікає його від будденості життя, але що з цього вийде?

Завітайте до Полтавського міського Будинку культури та пориньте в цю дивовижну та драматичну історію шаленого кохання.

Телефон для довідок: 52-79-30

Адміністратор ПМБК Карина – 099 449 666 3

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: