Полтавців запрошують на День Вуличної Музики

1

20 травня 2017 у 30 містах по всій Україні четвертий рік поспіль відбудеться День Вуличної Музики. У Полтаві свято триватиме з 12:00 до 22:00 на вулиці Соборності.

Полтавців запрошують на День Вуличної Музики

Полтавців запрошують на День Вуличної Музики

День Вуличної Музики (Street Music Day) в Україні – це наймасштабніший міжнародний музичний волотерський проект, який цьогоріч вчетверте проходитиме в Україні, веселе і добре міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас.

Суть ідеї проста – щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що!

У Дні Вуличної Музики може прийняти участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали і аматори, зірки і початківці – будь-хто, хто вміє грати (або думає, що вміє грати) на будь-якому інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником цього чудового фестивалю.

При цьому День Вуличної Музики – це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

20 травня 2017 року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Пітером, Копенгагеном та іншими містами Європи День Вуличної музики охопить також і вулиці Києва, Івано-Франківська, Білої Церкви, Умані, Луцька, Кривого Рога, Переяслава-Хмельницького, Чернівців, Одеси, Львова, Сум, Олександрії, Деражні, Черкас, Дніпропетровська, Борисполя та інших міст. З кожним днем до Дня Вуличної Музики приєднуються нові міста України.

У 2017 приєдналась і команда громадських активістів з Полтави!
Ми запрошуємо музикантів, які грають джаз, інді- рок, класичну та етнічну музику, фолк тощо, також запрошуємо хіп-хоперів, кавер-бенди, вокальні бенди та музикантів, які грають в акустиці, взяти участь у цьому заході.
Якщо у вас є звукова та технічна апаратура для виступів – використайте її.

Реєстрацію для музикантів відкрито до 01.05.2017 тут
Будь ласка, заповніть форму заявки та чекайте на фідбек. Організатори з Вами сконтактують не пізніше ніж за кілька днів до події.
Реєстрація учасників дозволить підготувати цікаву програму свята музики та надати музикантам необхідну технічну та іншу підтримку.

Коментувати

1 Коментар
veronica
• 10:08 | 19 травня 2017

Я зарегестрировалась еще 20 апреля, но мне так никто не написал и не позвонил….где ваш фитбек? Уже завтра фест..

Відповіcти
18 березня 2018
17 березня 2018