Полтавців запрошують на День вуличної музики

0

День Вуличної Музики (Street Music Day) – це наймасштабніший міжнародний музичний волотерський проект, який цьогоріч вп’яте проходитиме в Україні. Полтава теж покаже свої музичні таланти.

Полтавців запрошують на День вуличної музики

Полтавців запрошують на День вуличної музики

19 травня 2018 року в Полтаві пройде День вуличної музики (Street Music Day) – єдина музична подія, яка не знає кордонів і умовностей, національностей та жанрових обмежень. Жителів і гостей міста чекає яскраве міське свято, де мова музики зрозуміла і доступна кожному.

Суть ідеї проста – щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що.

– У Дні Вуличної Музики може взяти участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали і аматори, зірки і початківці – будь-хто, хто вміє грати (або думає, що вміє) на будь-якому інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання) може стати учасником цього чудового фестивалю, – говорять організатори.

При цьому День Вуличної Музики – це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто кращим.

Реєстрація для музикантів відкрита за посиланням.

Довідково: Традиція фестивалю зародилася завдяки литовському музикантові на ім’я Андрес Мамонтовас – він став ініціатором першого вуличного музичного дня у Вільнюсі, в 2007 році. Пізніше ідея поширилася по Литві, а після – охопила і інші країни. 

23 жовтня 2018
22 жовтня 2018