Полтавців запрошують на благодійний музичний фестиваль

0

27 квітня у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбудеться благодійний музичний фестиваль для Катюші Попової.

Полтавців запрошують на благодійний музичний фестиваль

Полтавців запрошують на благодійний музичний фестиваль

Попередньо буде прослуховування, в якому можуть взяти участь всі бажаючі музиканти і вокалісти.

Квитки на фестиваль від 15 гривень.

Виручені кошти будуть направлені для допомоги маленькій Катрусі Поповій, якій усього півтора року, і вона бореться за життя. Хвора на гострий лейкоз дитина наразі стійко перенесла перший блок хіміотерапії. Але відновлення йде важкувато. Дівчинка температурить, відчуває слабкість. Лікарі це пояснюють віком дитини. У свій рік з невеличким організму дівчинки доводиться проходити крізь такі випробування… Але чекати не можна. І вже найближчими днями для Каті розпочнеться другий блок хіміотерапії.

Іде надскладний процес вибору клініки, якій варто довірити оперувати дитину після проходження необхідних процедур в Україні. Але коштів на операцію, а це величезна сума, ще немає…

Полтавці та небайдужі з усієї України не чекають. Адже на рахунку кожен день… Проводять благодійні ярмарки, фотосесії та онлайн-аукціони. Інформація про них (як і всі підтверджуючі документи) є в групах допомоги Каті Поповій у соцмережах.

Реквізити для допомоги:

  • Приватбанк 4731 2171 0847 1275 Попова Наталия Павловна (мати);
  • Ощадбанк 5167 4999 9093 9250 Попов Андрей Юрьевич (тато).

За останніми підрахунками для Катюші залишилося зібрати 66900,68 євро.

Більше інформації  у спільнотах: Facebook та ВКонтакті.

Більше інформації про фестиваль тут.

Коментувати

19 березня 2018