Полтавців запрошують на благодійний культурно-гастрономічний фестиваль

Часи, коли жив І.П. Котляревський і його творчість, надихнули команду активних громадян і волонтерів відтворити життя і побут нашого народу під час проведення культурно-гастрономічного фестивалю «До Енея на гостину», який відбудеться 14-го жовтня біля Свято-Успенського собору за адресою Соборний Майдан, 1.

Полтавців запрошують на благодійний культурно-гастрономічний фестиваль

Полтавців запрошують на благодійний культурно-гастрономічний фестиваль

«Енеїда» – справжня енциклопедія суспільних стосунків в Україні кінця 18 початку 19 сторіччя, а також є своєрідною книгою рецептур автентичних страв.

Всі охочі зможуть відчути дух епохи, коли жив і творив І.П. Котляревський та коли Полтава починала активно формуватись, як губернське місто.

Для гостей фестивалю організатори готують:

справжню посвяту в козацького атамана; виступи провідних колективів міста; майстер-клас з народних танців, виставку предметів старовини з приватних колекцій; гастрономічне відділення, де можна скуштувати страви, які споживав сам Еней; виставку книг Полтавської Обласної Універсальної Наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського; показ автентичного старовинного одягу, культурно-розважальну програму та майстер-класи для дітей та дорослих, а також вистава «Молодий Іван» від молодіжного аматорського театру «Анастасіс» про молоді роки життя І.П. Котляревського у вечірньому відділенні. Діятимуть тематичні фотозони.

Страви готувати будуть як професійні кухарі провідних ресторанів нашого міста, так і аматори-волонтери, які прийдуть підтримати учасників даного фестивалю.

Цей захід є чудовою платформою спільної координації зусиль бізнесу, громади та місцевої влади задля втілення корисних суспільно-важливих та благодійних проектів, які підвищуватимуть імідж нашого міста на всеукраїнському рівні та формуватимуть його бренд.

Крім того, приготовані страви, що споживатимуть відвідувачі, дозволять залучити значну частку коштів на реалізацію благодійного проекту – придбання гойдалок для діток з особливими потребами.

Координатор фестивалю: Вікторія Гончар +38 (095) 88 36 513

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: