Полтавців запрошують на безкоштовні курси з програмування від світових технологічних університетів

Фонд BrainBasket запускає нові навчальні групи у 25 містах України за проектом Technology Nation, в рамках якого на базі бібліотек та локацій-партнерів по всій країні проходитимуть безкоштовні курси з програмування на основі програм кращих світових технологічних університетів.

TN-mind-map2

У Полтаві курси проходитимуть з серпня на базі обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського.

Зареєструватися на програму можна тут.

Відбір учасників до нових груп розпочинається вже цього тижня. Так само, Фонд продовжує відкривати нові навчальні осередки, й не тільки в обласних центрах (зокрема, вже відкрито хаби в Маріуполі, Охтирці та Кам’янському, й найближчим часом відкриються в Конотопі, Краматорську та Мелітополі).

З моменту анонсу проекту в грудні 2015 року на участь у програмі подали заявки більше 26 000 людей. Учасниками першої хвилі Technology Nation стали 420 осіб, які пройшли попередній відбір. 25 навчальних груп по всій Україні під керівництвом досвідчених менторів-волонтерів пройшли курс «Основи програмування CS50» від Гарвардського університету. Завдяки підтримці компаній та небайдужих громадян Фонду вдалося зібрати 180 комп’ютерів та обладнати ними бібліотеки, де проводяться заняття. Ще 150 комплектів від української діаспори у США за підтримки Nova Ukraine очікуються цього місяця.

Зараз BrainBasket активно комунікує з ІТ-компаніями по всій Україні стосовно участі найкращих випускників проекту в програмах стажування для отримання практичних навичок та майбутньої роботи в ІТ-галузі. Також, зараз Фонд займається розробкою безкоштовних онлайн-курсів для модифікації існуючої програми, а саме: Soft-skills in IT та Introduction to Big Data.

Довідка: Technology Nation – це всеукраїнський проект, який дозволяє всім охочим безкоштовно отримати комп’ютерну освіту світового класу та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування. Це дає слухачам хороше підґрунтя для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері. Навчання проходить у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек по всій Україні.

У квітні 2016 року відомий філантроп та засновник Міжнародного фонду «Відродження» Джордж Сорос підтримав Фонд BrainBasket та всеукраїнський освітній проект Technology Nation. З ініціативи пана Сороса Міжнародний фонд «Відродження» частково підтримав цей проект у компоненті, який включає доукомплектацію та повномасштабне функціонування 25 навчальних хабів у найбільших містах країни, де вже нині зафіксовано найбільший попит на навчальні курси у сфері ІТ.

Окрім Адміністрації Президента України програму підтримують компанії «Ciklum», компанія «Майкрософт Україна», компанія «Навігатор» і громадська організація «Вікно можливостей». Також до проекту долучились AMC Bridge, Bakotech, Cogniance, GlobalLogic, HeadHunter, Innovecs, Luxoft, MacPaw, Terrasoft, TheAppSolutions, Корпорація “Галактика” та багато людей, які подарували бібліотекам свою власну техніку.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

разводняк какой-то
Там всего лишь базовые знания

2016-07-21
Latter
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: