Полтавців запрошують долучитися до благодійного проекту «Ялинка Янголів»

2

Уже 15 років поспіль дитячі мрії здійснює благодійний проект «Ялинка Янголів».

Напередодні Новорічних свят кожна дитина, яка потребує допомоги та підтримки, може отримати подарунок, про який давно мріяла. Здійснити цю добру справу допомагає благодійний проект «Ялинка Янголів».

– Діти, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, діти-інваліди та діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків, загадують свої новорічні бажання Янголам. Всі Янголята цьогоріч злетяться на Ялинку, що розташована в ТРЦ «Київ». Кожен полтавець на мить може перетворитися на чарівного Діда Мороза та здійснити бажання дитини, – говорять у прес-службі Полтавської міської ради.

Ялинка з паперовими янголами розміщена на першому поверсі ТРЦ «Київ» (вул. Зіньківська, 6/1А) вихідними: 1, 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23 грудня, з 10:00 до 19:00. Усі подарунки збирають волонтери. Їх вручатимуть під час новорічних та різдвяних свят.

Організаторами проекту «Ялинка янголів» є благодійна організація «Реабілітаційний центр «Вихід Є!» та волонтери загону «Єдність» Української медичної стоматологічної академії за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

22 февраля 2019
21 февраля 2019
20 февраля 2019