Полтавців запрошують долучитися до акції «Велосипедом на дачу Короленка»

0

Організатори пропонують поринути в минуле майже 100-річної давнини та дізнатися трохи історії нашого краю, а також деякі факти з життя відомого письменника, правозахисника та гуманіста Володимира Галактіоновича Короленка.

Полтавців запрошують долучитися до акції "Велосипедом на дачу Короленка"

Полтавців запрошують долучитися до акції «Велосипедом на дачу Короленка»

Учасники спробують проїхатися велосипедом від дому Володимира Короленка до його дачі на хуторі Хатки, що у Шишацькому районі. Адже свого часу в такий спосіб частенько їздив сам письменник.

Саме 100 років тому, з метою створення незалежної національної держави, відбувалася Українська революція 1917–1921 років. Тому доцільно буде згадати таких видатних діячів як Володимир Вернадський, Кирило Осьмак, які тісно повязані з Шишаччиною.

Крім дозованної історичної інформації, всі учасники, переконують організатори, отримають незабутні враження від чудової природи, гарних краєвидів, їзди на велосипеді, ночівлі у наметах біля річки Псел.

Для участі зареєструйтеся: https://goo.gl/forms/AlJoigq2J9Iw5sgg2(участь безкоштовна)

Коли: 14-15 липня 2018 року (субота-неділя)
Час зустрічі: 07:00
Місце зустрічі: Полтавський літературно-меморіальний музей В. Г. Короленка
Тип: для велолюбителів, тематична, пізнавальна
Маршрут: музей Короленка – ст. Полтава – потяг – ст. Гоголеве – с. Великі Сорочинці – Хатки (с. Покровське) – (ночівля) – смт. Шишаки – ст. Яреськи – потяг – ст. Полтава Київська.

З собою мати: справний велосипед, багажник, велобаул (сумка), туристичне спорядження, ліхтарик, мінімальний набір інструментів із запасною камерою, насос. Рекомендуємо (але не зобов’язуємо) мати велошолом, рукавички і зручний одяг.

15 января 2019
14 января 2019