Полтавців закликають врятувати ботанічний сад

1

Директор Ботанічного саду Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Антоніна Дзюбенко звертається до усіх небайдужих мешканців Полтави. В ботсаду опинилася під загрозою рослини екзоти.

phoca_thumb_l_img_0234

Станом на сьогодні у теплицях ботанічного саду не увімкнули опалення. Така ситуація може призвести до загибелі рослин, у які не один десяток років вкладали свою працю ботаніки та меценати. Вони з усього світу збирали та привозили до Полтави рідкісні рослини. Для знищення цих рослин стане однієї ночі  з мінусовою температурою.

У Педагогічного університету, якому належить ботанічний сад, бракує коштів щоб сплатити за опалення. Ситуація складна і не має перспектив швидко покращитися без втручання громадськості, преси й меценатів.

Усі небайдужі та ті, хто може вплинути на ситуацію, що склалась  і надати допомогу можуть звертатися до  директора Ботанічного саду Антоніни Дзюбенко за номером 0677762490.

Юлія Злепко

Коментувати

1 Коментар
Марійка Бойко
• 11:03 | 16 листопада 2015

Моя емоційна оцінка ситуації з Ботанічним садом виявилась не найкращою – це мій пост спонукав усіх до дії( поспілкувались тільки ось з ректором Миколою Степаненком: він говорить, що сад таки опалюється, бо має дров’яні котли… так, проблема є, але ректорат педагогічного університету намагається її оперативно вирішити… зараз у Міносвіти вирішується питання придбання для нашого Ботсаду міні котла з економним використанням газу, аби й у морози оранжерея не потерпала, а універ впорався з фінансуванням витрат…
І навіть меценати готові надати допомогу відгукнулись – Оксана Антонівна Деркач вже з’ясовує чим конкретно можна допомогти в збереженні теплиці.
Дякую всім, хто перейнявся цим моїм постом! Бо мені справді боляче було дізнатися про загрозу екзотичним рослинам, багато з яких ростили довше, ніж я на світі живу…

Відповіcти
15 січня 2018