Полтавців та гостей міста запрошують на виставку ілюстрацій від ООН “Жінки в Україні”

Виставку ілюстрацій від ООН Жінки в Україні «Більше ніколи поза увагою: жінки, які стикаються з множинними формами дискримнації» представлять у Полтаві протягом трьох днів.

Полтавців та гостей міста запрошують на виставку ілюстрацій від ООН "Жінки в Україні"

Полтавців та гостей міста запрошують на виставку ілюстрацій від ООН «Жінки в Україні»

Виставка зображує уразливі групи жінок. Окрім дискримінації за ознакою статі, вони також страждають від дискримінації на підставі етнічної ідентичності, інвалідності, віку, статусу внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та інших факторів.

– Така дискримінація зачіпає жінок іншою мірою чи способом, ніж чоловіків. В Україні жінки, що стикаються з множинними формами дискримінації, більше виключені з політичного та суспільного життя. Їхні голоси не чутно. Їхніми потребами й правами часто нехтують у процесі реформ, відновлення та будівництва миру. , – говорять організатори.

Особливо потерпають такі групи як жінки та дівчата з інвалідністю, жінки, які живуть з ВІЛ, сільські жінки, молоді, літні жінки, етнічні меншини( особливо роми), жінки ВПО та ЛБТІК. Ці групи стикаються з порушеннями прав людини, нетолерантністю та особливо високим рівнем дискримінації в доступі до ухвалення рішень, зайнятості, охорони здоров’я, освіти та інших базових послуг.

Дана серія ілюстрацій фокусується на цих різних групах жінок, щоб вони стали видимі та почуті. Вона закликає осіб, які ухвалюють рішення, включити в політику та програми потреби різних груп жінок та дівчат на всіх рівнях. Вона також зображує жінок, які долаючи дискримінацію та стереотипи, що часто пов’язані з ними, об’єднуються для захисту своїх прав.

Виставка відкриється 29 травня о 10.00 в офісі Window on America in Poltava ( вул. Небестної Сотні 17, кім. 409). Триватиме вона до 31 травня.

Вхід вільний.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: