Полтавців поінформували про готовність до другого туру виборів

3

12 листопада о 13:00 у приміщенні Полтавської ОДА відбулася прес-конференція “Підсумки напередодні дня голосування на Полтавщині: спостереження ОПОРИ” за участі представників Громадянської мережі ОПОРА в Полтавськоій області.

hafFX4z4H6k

На конференції були присутні координатор Громадянської мережі ОПОРА у Полтавській області Дар’я Черкашина, заступник начальника Головного управління Національної поліції Сергій Альошин та директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вадим Штефан.

Як зазначила Дар’я Черкашина, перший тур виборів можна назвати чорним туром через те, що проти Олександра Мамая та Андрія Матковського використовувалося чимало чорного піару.

– Проти Олександра Мамая зараз активно виступає Сергій Чередніченко з акцією “Врятуй Полтаву від Мамая”, яка порушує закон. Також, проти нього виступає Олександр Шамота. Проти Андрія Матковського зараз роздаються буклети, в яких повторюється, “Я приїхав. Я відпочив. Я хочу працювати”. Це точно такі ж буклети, які роздають проти Олександра Мамая. Вони такої ж типографії, однакові за якістю та фарбам, – розповіла Дар’я Черкашина.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції Сергій Альошин зазначив, що задача правоохоронних органів під час виборів полягає у тому, щоб:

  1. Охороняти громадський порядок;
  2. Забезпечувати правопорядок під час голосування та підрахунку голосів;
  3. Забезпечувати правопорядок під час охорони бюлетнів;
  4. Посилити громадський порядок;
  5. Цілодобово охороняти дільниці.

Він додав, що загальна кількість дільниць по області – 269. Найбільше з них – в Полтаві та Кременчузі.

Щодо правопорушень, то розпочинаючи з 26 жовтня по сьогоднішній день надішло 44 повідомлення. З них лише 11 повязані з повторними виборами, – коментує Сергій Альошин.

Катерина Шевелєва

21 липня 2018
20 липня 2018