Полтавців будуть навчати польотам на дронах

1

15 липня у Полтаві пройде захід New Pilot Experience, де кожен бажаючий зможе навчитися літати на дронах і познайомитися з безпілотною технікою найбільшого в світі виробника дронів DJI.

Полтавців будуть навчати польотам на дронах

Полтавців будуть навчати польотам на дронах

New Pilot Experience — формат заходів міжнародного виробника дронів DJI, презентація нового безпілотного інноваційного обладнання, знайомство з новими моделями дронів.

В рамках заходу пройде виставка техніки DJI, майстер клас, презентація нового дрона Spark і відео-окулярів Goggles. Також у кожного учасника буде можливість навчитися літати на дронах.

Програма передбачає освітню зустріч в аудиторії і навчання польотам на відкритому повітрі. Організаторами виступають DJI — найбільший виробник дронів в світі, і офіційний дистриб’ютор DJI в Україні, компанія Smart Trаding.

Захід пройде у центрі міста. Освітня лекційна частина з 10 до 14:00 за адресою вул. Котляревського, 22Б в бізнес центрі «Сучасний дім», а польоти відбудуться в центральному парку «Корпусний сад».

Організатори обіцяють подарунки всім учасникам, конкурси з призами, фотографії на пам’ять і гарний настрій.

Участь в NPE безкоштовне для всіх бажаючих. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням, кількість місць обмежена: http://events.dji.com/activity/show/id/1667/l/en

23 марта 2019
22 марта 2019