Полтавці зможуть поставити найгостріші запитання владі та потрапити в ефір всеукраїнського каналу

16 та 17 листопада на території Корпусного парку телеканал «Прямий» встановить куб. У ньому кожен бажаючий зможе висловитись щодо найбільш актуальних для нього питань та потрапити в ефір всеукраїнського каналу.

Матвій Ганапольський, ведучий телеканалу Прямий (фото: Новое Время)

Матвій Ганапольський, ведучий телеканалу Прямий (фото: Новое Время)

26 жовтня «Прямий» розпочав новий проект. Його головною метою є надати українцям з різних міст можливість розповісти про те, що їх найбільше цікавить і хвилює. «Прямо з Полтави» кожен зможе розповісти про політику чи економіку, культуру або ж звичайні соціальні проблеми і, навіть, заспівати пісню. Що не менш важливо – з Корпусного парку полтавці матимуть шанс поставити найгостріші запитання владі зі столичних кабінетів.

Для того, щоб скористатися цією можливістю, необхідно прийти на територію Корпусного парку, увійти до кубу та натиснути червону кнопку. З цього моменту почнеться запис вашої промови. У всіх буде рівно 30 секунд аби сказати найголовніше. Без журналістів та інших сторонніх очей. При цьому, говорити свою особисту інформацію (прізвище, ім’я, по-батькові, адресу, телефон і т. д.) не обов’язково.

Упродовж 2 днів у Полтаві знаходитиметься і відомий ведучий телеканалу Матвій Ганапольський. Він спілкуватиметься не тільки з містянами, а й з чиновниками та обговорюватиме найбільші проблеми, досягнення Полтавської області і країни. А 18 листопада у Полтавському університеті економіки та торгівлі Матвій Ганапольський проведе одразу 2 зустрічі: о 10:00 з глядачами, а об 11:30 з журналістами місцевих ЗМІ.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

єто не журналист. єто дешевка хамовитая. пошел он нахер вместе с єтим дешевим каналом.

2017-11-16
Макс
Відповіcти
0

Ви колись бачили як він веде програму? Ганапольський не етично поводиться зі слухачами, перебиває та грубо відповідає. Це неприємно.

2017-11-16
Олександр
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: