Полтавці здобули абсолютну перемогу на дефчемпіонаті України з карате

0

На дефчемпіонаті (для спортсменів із вадами слуху) з кіокушин карате, який відбувся у Миколаєві спортсмени Полтавського СК “Вадо-Кай” в у сіх номінаціях серед чоловіків та жінок вибороли перемогу.

mazhar

Фото: fcvorskla.com.ua/

Дворазовою чемпіонкою України стала полтавка майстер спорту міжнародного класу Інна Мажара – чемпіонка та призерка Всесвітніх Дефлімпійських ігор. У Миколаєві Інна перемогла у двох розділах кіокушин карате – “ката” і “куміте”.

У розділі “ката” як серед жінок, так і серед чоловіків призові місця здобули полтавці. Серед жінок, відповідно, Інна Мажара, друге місце – Тетяна Хиль, третє – Катерина Масло. Серед чоловіків: Олександр Кальник, Олександр Тритяк і Владислав Пліш.

У розділі “куміте” серед жінок до першості Інни Мажари додалася ще бронзова медаль Катерини Масло. Серед чоловіків у розділі “куміте” (до 75 кг) перемогу здобув Володимир Махно, а ще одному нашому земляку Максиму Беленку дісталося третє місце. У категорії понад 75 кг полтавці вибороли два перших місця: чемпіоном став Олександр Махно, срібним призером – Олександр Тритяк.

Юлія Злепко

15 липня 2018
14 липня 2018
13 липня 2018