Полтавці вже задекларували понад 90 мільйонів гривень доходів

0

Вже 91 мільйон гривень доходів, отриманих у 2017 році, задекларували мешканці міста Полтави станом на 26 березня 2018 року.

Полтавці вже задекларували понад 90 мільйонів гривень доходів

Полтавці вже задекларували понад 90 мільйонів гривень доходів

Про це повідомив в.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Полтаві Олег Бакум.

Загалом впродовж 2018 року свої статки вже задекларували 489 громадян:

– 140 декларантів звернулися до міської податкової з метою отримання податкової знижки,  з бюджету їм мають повернути 284 тис. грн;

– 349 полтавців подали обов’язкові декларації на суму 91 млн грн, з них до бюджету вони мають сплатити майже 3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 500 тис грн військового збору.

Більшість декларантів, а саме, 126 осіб, заявили про дохід, отриманий як подарунок або спадщину. Дохід від здачі в оренду нерухомого майна показали 50 громадян, від продажу нерухомого майна – 19. Фінансові надходження з-за кордону задекларували 8 полтавців, а 10 осіб подали декларації про майновий стан і доходи у зв’язку з виїздом на постійне місце проживання до інших країн. Один житель міста Полтави задекларував дохід більше одного мільйона гривень.

Керівник Державної податкової інспекції у м. Полтаві Олег Бакум нагадує, що громадяни можуть зекономити свій час та зробити процедуру декларування більш зручною та швидкою, отримавши ключ електронного цифрового підпису у Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Полтаві та скориставшись електронним сервісом “Декларування он-лайн” на веб-порталі Державної фіскальної служби за адресою www.sfs.gov.ua.

Олег Бакум також зазначає, що у Державній податковій інспекції м.Полтави створено всі умови для того, щоб громадяни з мінімальними затратами зусиль та часу виконали свій конституційний обов’язок – задекларували доходи до 1 травня 2018 року.

Сектор організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві

20 жовтня 2018
19 жовтня 2018