Полтавці вшанували полеглих у Другій світовій

Напередодні дня пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасницями Другої світової війни полтавці вшанували полеглих.

Полтавці вшанували полеглих у Другій світовій

Полтавці вшанували полеглих у Другій світовій

На честь 74-річниці завершення Другої світової війни ветерани та учні місцевих закладів освіти приєднались до традиційного покладання квітів до “Стели героїв”. На захід також завітали керівники міста та району, громадські активісти та представники ГО, пересічні полтавці.

— Мій дідусь загинув на першому українському (фронті — ред.), а його побратими поховані тут. Моя родина вже багато років вшановує їхню пам’ять біля пам’ятника у нашому районі, — говорить полтавка Людмила.

Пам’ять полеглих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

— Завтра ми відзначаємо день пам’яті жертв нацизму та всіх поліглих у війні. Ми повинні про це пам’ятати. Кожного разу ми будемо відзначати цей день, аби пам’ятати тих, хто визволяв нашу землю від нацистської “чуми”, яка стала справжнім викликом для наших ветеранів. Зараз пам’ять надає нам наснаги до боротьби, заради незалежності країни, на сході. Ця війна стосується кожного, кожної родини, — прокоментував захід секретар міськради Олександр Шамота.

Зазначимо, у Другій світовій війні загинули понад 8 мільйонів українців.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Вшановувать ветеранів треба,вони це заслужили.

2019-05-07
Іра
Відповіcти
0

Ветеранів ще багатенько і це так приємно. Дай Бог їм здоров’я!

2019-05-07
Лола
Відповіcти
0

8 мільйонів протягом СВІТОВОЇ ВІЙНИ і мінус 10 за роки мирної незалежності….

2019-05-07
Антон
Відповіcти
0

Вечная память героям!!!

2019-05-07
Дмитрий
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: