Полтавці визначають план дій Уряду на 2018-2020 роки

0

Упродовж 3-20 липня 2018 року проходить онлайн опитування громадськості у рамках ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд». Спеціалісти Інституту аналітики та адвокації презентували проект громадськості.

Полтавці визначають план дій Уряду на 2018-2020 роки

Полтавці визначають план дій Уряду на 2018-2020 роки

«Партнерство «Відкритий Уряд» – це багатостороння ініціатива, покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

— Перш за все хотів би наголосити на ефективності ProZorro та відкритті ЦНАПів, – акцентує юрист ІАА Вячеслав Курило. – Тому, що вони реалізовані в рамках даної ініціативи.

Ініціатива діє в Україні з 2011 року і саме завдяки їй розроблені і впроваджені такі важливі і системні зміни як:

  • система «Відкриті дані» – доступ до інформації органів влади;
  • єдиний веб-портал публічних державних закупівель «ProZorro»;
  • систему електронного декларування;
  • відкрито ЦНАПи – центри надання адміністративних послуг;
  • єдиний веб-портал використання бюджетних коштів – публікуються трансакції казначейства, договори державних та комунальних підприємств;
  • впроваджено державне фінансування політичних партій та інше.
Презентація

Презентація

— Можна побачити, що ініціатива діє, а пропозиції реалізуються, – наголошує Вячеслав Курило. – Ми вважаємо, що беручи участь в опитуванні, громадяни визначають напрямок руху діяльності держави. Практика показує, що плани дій виконуються і приносять свої результати.

На сьогоднішній день проходить обговорення та підготовка четвертого Плану дій із впровадження ПВУ у 2018-2020 рр., який має бути ухвалений до 31 серпня 2018 року. Варто зазначити, що в Україні вже реалізовано 3 Плани дій, які принесли свої результати.

Довідково: Матеріал створений ГО «Інститут аналітики та адвокації» за Ініціативи «Обговорення та презентація плану дій України в рамках Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на 2018-2020 роки». Реалізується ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» і впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордрнних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації»

16 января 2019