Полтавці увійшли до трійки фіналістів шоу Х-фактор

Анна Єгорова
12:12 | 11 грудня 2016
0

10 грудня в прямому ефірі шоу Х-фактор глядачі вирішували долю п’ятьох учасників. Серед них і полтавці з гурту Mountain Breeze. Після виконання пісні за життя та оприлюднення результатів голосування стало зрозуміло: полтавські музики – цьогорічні фіналісти.

Mountain Breeze. Фото зі спільноти гурту в соцмережах

Mountain Breeze. Фото зі спільноти гурту в соцмережах

Нагадаємо, у програмі шостого прямого ефіру хлопці виступили з хітом Євробачення та піснею, обраною суддею-суперником. Під час оголошення результатів голосування виявилося, що полтавці не ввійшли до двійки беззаперечних лідерів. Тому Mountain Breeze боролися за життя на проекті з сольним виконавцем із команди Костянтина Меладзе – Вітольдом Петровським.

Наставник Mountain Breeze перед виступом своїх протеже зазначив, що вони – уособлення молодості та надії.

– Я за юність, за цих хлопців. Не переживайте, розслабтеся та круто виступіть! – оголосив гурт Андрій Данилко.


Полтавці блискуче виконали хіт Everybody loves me (2009, One Republic). Судді розділилися в думках, тому ведучій проекту, Оксані Марченко, довелося з’ясувати результати голосування. Виявилося, до трійки лідерів за бажанням глядачів увійшов полтавський гурт.

Тепер за тиждень, у фіналі шоу на Mountain Breeze чекають нові випробування. Конкуренцію полтавцям складуть неперевершений вокаліст Севак Ханагян і енергійний гурт DETACH.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: