Полтавці протестують проти забудови території колишніх артскладів (доповнено)

Ще до початку сесії у полтавські міськраді доволі людно: кількадесят полтавців прийшли, аби висловити протест проти забудови території «артскладів».

Нагадаємо, 7 земельних ділянок на території колишніх артскладів планують виставити на аукціон для будівництва нового житлового кварталу з відповідною інфраструктурою. На території нового мікрорайону також повинні збудувати 2 дитсадки та школу.

Ми хочемо, аби наших предків пам’ятали. Ми не дамо будувати на кістках. Я особисто вимагаю, щоб депутати зняли з порядку денного питання про винесення цих ділянок на аукціон, – говорить полтавка Валентина.

Разом з нею прийшли й інші полтавці: громадські активісти та представники єврейської общини.

У нашій релігії не практикуються перепоховання, тож я катергорично проти викопування останків моїх предків, розстріляних у концтаборі, – заявив полтавець Віктор Нерівський.

Представники різних політсил вже неодноразово висловлювали свою позицію щодо проведення аукціону. Так члени «Свободи» та «Самопомочі» у соцмережах опублікували відповідні звернення.

На цій сесії ми голосуватимемо проти винесення 7 земельних ділянок на артскладах на аукціон. Ми наполягаємо на тому, що до початку процесу упорядкування цієї території, передачі її в оренду, будівництва тощо у цьому районі міста, коштом міського бюджету, має бути проведене дослідження», – говорить депутат Полтавської міськради від «Самопомочі» Дмитро Сенчакович.

Схожу думку у власному відеоблозі висловив і керівник фракції ВО «Свобода» у міськраді Юліан Матвійчук.

Наразі питання винесене на порядок денний чергової сесії Полтавської міськради.

Доповнення: Зрештою, депутати Полтавської міської ради, після обговорення, підтримали питання № 10 «Про проведення земельного аукціону в м. Полтава». Перед тим виключивши з переліку ділянки, розташовані на території колишніх артилерійських складів. Депутати домовились детальніше вивчити питання та винести її на наступну сесію.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Всі нормальні люди проти, а тоді – чого нещастя трапляються,бо зараньше знають,що строять у неположеному місці. Треба зважуть всі фактори.

2019-04-25
Оля
Відповіcти
0

А ,що протестанти пропоную взамін на ту територію? Хай заростає амброзією чи як?

2019-04-25
Рита Георгіївна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: