Полтавці просять відремонтувати вулицю Гончара

Днями на сайті міськради опубліковали дві петиції стосовно ремонту вул. О. Гончара.

Полтавці просять відремонтувати одну з вулиць міста

Полтавці просять відремонтувати одну з вулиць міста

У першій петиції Олена Давиденко просить владу відновити там асфальтове покриття на тротуарі.

За словами полтавки, тротуар жодного разу не ремонтувався з часів його укладання. У той же час цим відрізком вулиці постійно користуються пацієнти 1 міської лікарні, відвідувачі бібліотеки тощо. Жінка зазначає, що у районі мешкає багато дітей, які ризикують травмуватись впавши через ями на дорозі.

— З цього питання неодноразово писали звернення до міської ради, і щоразу нам відповідали, що ми на черзі. Питання: чому відремонтували лише частину тротуару по вулиці Гончара, починаючи від 1 лікарні, а нашу ділянку — ні? Коли? Коли вже нарешті нам будуть не обіцяти, а зроблять тротуар, щоб наші діти та перехожі могли нормально рухатися вулицею?, — пише Олена Давиденко.

В іншій й петиції жінка пише, що на вулиці також відсутні знаки пішохідних переходів та дорожня розмітка. Вона просить міську владу скоригувати рух транспорту по вул. Гончара.

— Проблема полягає у тому, що кожного дня через нашу вулицю йде тисячний потік легкових автомобілів та великовагових вантажівок, у зв’язку з цим:
– нереальний шум на вулиці, у дворах, у домах (реально йдеш по вулиці і не чути, що тобі каже дитина; неможливо просто відкрити вікна — шум стоїть наче на центральному ринку у години пік);
– дуже страждають будинки — через постійні вібрації навіть вночі у будинках йдуть тріщини по стінах, дрижить скло на вікнах та скляних меблях, — скаржиться жінка.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Ого як багато прохань по поводу однієї вулиці.

2019-06-13
Марія
Відповіcти
0

А хоч одна з подібних петицій набрала чинності стала реалізована? Окрім зібрання підписів.

2019-06-13
Оксана
Відповіcти
0

Підпишуть петицію,а потім будуть по сайту відстежувать,де шо робиться і як))

2019-06-13
Алла
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: