Полтавці пропонують встановити світлофор та лежачих поліцейських біля 9 школи

На сайті Полтавської міської ради з’явилася петиція №305 «Про створення безпечних умов для школярів 9 школи при перетині проїзжої частини шляхом встановлення світлофорів та «лежачих поліцейських».

Полтавці пропонують встановити світлофор та лежачих поліцейських біля 9 школи

Полтавці пропонують встановити світлофор та лежачих поліцейських біля 9 школи

«З двох боків Павленківського парку (з боку вул. Шведської та з боку вул. Павленківської) знаходяться проїжджі частини з досить активним трафіком. Основна маса школярів йдуть до школи саме цими шляхами і щодня наражаються на небезпеку. З боку вул. Шведської перетин проїжджої частини ускладнюється тим, що фактично необхідно перетнути дві дороги підряд (одна розходиться на дві). Крім того, автомобілі, які періодично паркуються на проїжджій частині, унеможливлюють вільний огляд як пішоходам, так і водіям. І хоча там встановлено знак пішохідного переходу, зважаючи на низьку культуру наших водіїв, переходити там дорогу, а тим більше відпускати дітей одних – небезпечно. У зв’язку з викладеним, звертаємось до Вас з проханням встановити світлофори та «лежачих поліцейських» на проїжджій частині біля СШ № 9 з боку вул. Шведської«, – зазначає у тексті петиції її авторка Марина Холодій.

Наразі петиція має 34 підписи з необхідних 250. Збір підписів триватиме ще 60 днів.

Залишити відповідь
Коментувати

6 Коментарі

А не проще поставити знаки і почаще присилати наряди поліції. Штрафи за порушення парковки своє діло зроблять. Не можна все місто забити лежачими поліцейськими. І так ям хватає, ще ї поліцейських накласти. А тоді зразу за поліцейськими з’являються ями від гуцикання машин. Для чого в місті авдоінспектори? Пишіть петицію до поліції. В місті дійсно паркуються хто де хоче . І навіть на газони почали вилазити. А там після авто, нічого не росте. А скільки стоїть авто на тролейбусних зупинках?

2019-02-27
Старий
Відповіcти
0

Тобто десятки років там ходили і норм, а зараз припекло світлофор? Там машини майже не їздять! Вчить дітей ПДД!

2019-02-26
йцук
Відповіcти
0

Це ж додаткові витрати електроенергії!!!Краще вчіть дітей ПДД, дешевше буде і безпечніше.

2019-02-26
Лінк
Відповіcти
0

Біля всих шкіл необхідно максимально обмежити рух транспорту.

2019-02-26
СвітЛана
Відповіcти
0

Батькам школярів зібрать 250 голосів не є трудністю.Зберуть звичайно.

2019-02-26
Іван
Відповіcти
0

Я за то, чтобы установить лежачие полицейские и светофор.

2019-02-26
Татьяна
0

Останні новини:

Читайте також: