Полтавці про запровадження воєнного стану

У разі загострення ситуації на Сході, в Україні можуть запровадити воєнний стан. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов. Тож, журналісти «Трибуни» вирішили поцікавитися у полтавців, як вони ставляться до можливих змін.

Безымянный

– У разі продовження цих небезпечних тенденцій Україна вживатиме всіх необхідних заходів для захисту цілісності нашої країни та безпеки громадян аж до внесення до порядку денного РНБО питання про запровадження воєнного стану, – зазначив секретар РНБО.

1402940159_29858

Полтавці ж відреагували по-різному. Одні вважають, що воєнний стан посприяє у подальших діях, інші ж категорично проти. Є й такі мешканці, яким байдуже.

Тож, про думку полтавців щодо цього питання – далі у відео.

Відео: Сергій Котелевець

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Военное положение Турчинову, и не только ему, нужно не для того, чтобы стабилизировать ситуацию на востоке страны, а для того чтобы ограничить права людей и избежать массовых выступлений осенью, когда с людей начнут драть три шкуры за коммуналку. Ведь всем известно, что митинги и прочие протестные мероприятия в условиях военного положения запрещены. Кроме того власть имущие очень боятся перевыборов в раду, а в условиях военного положения выборы проводится не могут.

2016-07-20
Pasha
Відповіcти
0

никто вас не спросит за вы или против!

2016-07-20
ЧемОниЗанимаются??
Відповіcти
0

Все правильно дядьки кажуть

2016-07-20
Каратель
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: