Полтавці показали гарні результати з тайського боксу та кікбоксингу на виїзних змаганнях

1

3-7 лютого в Одесі пройшов Відкритий чемпіонат Одеської області та перший етап Кубка України з тайського боксу IFMA (Міжнародної аматорської федерації Муей Тай). Там же 4-7 лютого відбувся кубок України по кікбоксингу федерації Wako. Полтаву на змаганнях представляли вихованці клубу «Легіон».

Screenshot_31

На Відкритому чемпіонаті Одещини з тайського боксу IFMA полтавські спортсмени показали гарні результати. Сергій Тесленко здобув перше місце у ваговій категорії до 26 кг, його брат Іван Тесленко посів друге місце у ваговій категорії до 33 кг. Також друге місце здобули полтавці Микита Норець у категорії до 30 кг та Геворг Оганезян у категорії до 57 кг. Серед дорослих у цьому ж чемпіонаті третє місце виборов полтавець Влад Афонін у категорії до 81 кг.

Відзначився Влад Афонін і на кубку України по кікбоксингу федерації Wako, де здобув третє місце у категорії до 81 кг.