Полтавці хочуть змінити систему оплати проїзду в громадському транспорті

0

6 листопада поточного року на сайті Полтавської міської ради зявилася петиція «Поліпшення роботи громадського транспорту», в якій йдеться про запровадження системи «єдиного електронного квитка».

53784

На сьогоднішній день на сайті міської ради вже зареєстровано п’ять петицій від жителів міста. Одна з них – про «Поліпшення роботи громадського транспорту».

У ній повідомляється:

  1. Дотримання розкладу всіма видами громадського транспорту. Графіки руху мають бути доступними на зупинках і в спеціальних додатках для смартфонів.
  2. Запровадження системи “єдиного електронного квитка”. Він має поширюватися на всі без виключення види громадського транспорту. Кожен мешканець українських міст має отримати можливість платити за одну поїздку незалежно від кількості пересадок (або за абонемент на місяць чи більше).
  3. Надання пріоритетності на вулицях пішоходам. Одночасно з ремонтом проїжджої частини має відбуватися заміна покриття тротуарів на перехрестях мають бути з’їзди для дитячих та інвалідних візків.
  4. Велосипед як повноцінний вид транспорту. Створення велосипедних маршрутів та пересадочних хабів на транспортних вузлах.

Задля того, аби петицію розглянули, треба протягом 90 днів зібрати 250 підпісів. Наразі зібрано 80.

Катерина Шевелєва

21 липня 2018
20 липня 2018