Полтавці економитимуть енергоресурси і гроші

Обласна державна адміністрація за підтримки Інформаційно-аналітичного видання журналу «ЖКГ України» організували навчальний захід з енергозбереження «Практичні антикризові заходи». На нього запросили представників місцевих ОСББ, ЖБК та профільних підприємств. Вони представили свою продукцію та розповіли про шляхи економії енергоресурсів.

DSC_0164_1500x1000

Заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло та в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Едуард Рева відкрили семінар та подякували усім присутнім за активність.DSC_0150_1500x1000

– Сьогодні мова піде про той досвід з енергозбереження який у нас вже є, про ті розробки які є на сьогодні, ті методичні рекомендації, які існують та дають змогу економити як енергоресурси, так і гроші. Буде розмова про те, що якщо не вистачає власних коштів, то якими інструментами можна скористатися, і як розрахувати ефективність використання тієї чи іншої фінансової пропозиції. Це зараз дуже важливо, тим більше що ми розуміємо, що з енергоносіями потрібно поводитися економно, щоб зберегти гроші на більш важливі життєві моменти, – Олег Пругло.

Учасників семінару вчили роботі з дебіторською заборгованістю, розповідали про опалення майбутнього, лічильники обліку тепла, реконструкцію системи опалення, світлодіодне економічне LED-освітлення. Зокрема, експерт серед будівельних сумішей розповів про утеплення фасадів, а «Ощадбанк» презентує програму «Ощадний дім».

DSC_0147_1500x1000 DSC_0148_1500x1000 DSC_0164_1500x1000

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: