Полтавський турбомеханічний завод від’єднав цілий мікрорайон від опалення

Полтавський турбомеханічний завод від’єднав один із 17 будинків 109 мікрорайону від власної мережі централізованого опалення. Про це повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко на ранковому засіданні виконкому.

Полтавський турбомеханічний завод залишив цілий мікрорайон без опалення

— Акціонерне товариство в односторонньому порядку повідомило нас про те, що не подаватиме більше теплоносій на 109 мікрорайон. Ми звернулися листами до обласної влади, обласної ради, до т. в. о. голови облдержадміністрації. Сьогодні звернемося листами до віцепрем`єра та НАК «Нафтогазу», щоб вони нам допомогли вирішити це питання. На наш погляд, Полтавський турбомеханічний завод порушив антимонопольне законодавство, — прокоментував Олексій Чепурко.

Пізніше він додав, що підприємство вже демонтувало частину мережі, якою подавали теплоносій до одного з будинків мікрорайону.

— На сесії 12 липня будемо просити виділити кошти — 1 млн 200 тис. грн — на проект щодо підключення цього мікрорайону до котельні «Полтаватеплоенерго» і 800 тис. грн на перепідключення цього будинку, — зазначив посадовець.

Олексій Чепурко також додав, що наразі міська влада не може знайти спільну мову з підприємством, тому місто повинно бути готовим до серйозних конфронтацій з боку ПТМЗ.

Попри це, заступник міського голови вважає, що 9 млн боргу підприємства перед «Нафтогазом» треба погасити, і раніше навіть була певна домовленість з цього приводу.

— Спочатку в нас була домовленість, що ми підпишемо з «Нафтогазом» договір про реструктуризацію боргів і ПТМЗ продовжить опалювати мікрорайон. Так ми змогли б наступного року зробити реконструкцію котельні, а цей мікрорайон опалювало б «Полтаватеплоенерго». Але на останній зустрічі представники акціонерного товариства відмовилися від цих домовленостей, тому зараз ми просимо органи центральної влади допомогти нам вирішити це проблемне питання,— сказав Олексій Чепурко.

Нагадаємо, наприкінці березня ПТМЗ призупинив надання послуг із централізованого опалення та підігріву води жителям 109-го мікрорайону через заборгованість перед НАК «Нафтогаз». У міськраді запропонували перепідключити мікрорайон до іншої котельні, проте її потрібно модернізувати, що обійдеться у 30 млн грн.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Ну це вообще!!!

2019-07-10
Таня В
Відповіcти
0

Так хай модернізують котельню, більше грошей іде на ремонти доріг,а толку ніякого, а котельні будуть працювати. Як же людям жить.

2019-07-10
Марина
Відповіcти
0

Не поняла,це люди в домівках осталися без газу?

2019-07-10
Інна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: