Полтавський медзаклад проводить закупівлі майже без конкурсних процедур

Лише 6 з 75 процедур завершених закупівель були конкурентними.

Аналітики благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя» м. Харків здійснили моніторинг усіх закупівель КУ «Полтавський обласний  клінічний протитуберкульозний диспансер» за перші шість місяців 2019 року. За цей період заклад охорони здоров’я провів 75 завершених закупівель через систему електронних закупівель ProZorro на суму 6,5 мільйонів гривень. При цьому конкурентних процедур провели лише 6, очікувана вартість яких склала 1 мільйон гривень. Звітів про укладені прямі договори було опубліковано 66 на суму 2,4 мільйона гривень.  Ще три закупівлі за переговорною процедурою було проведено на закупівлю газу та електричної енергії.

«З цих даних можна побачити, що замовник віддає перевагу проведенню закупівель без конкурсних процедур, що негативно впливає на конкуренцію та ефективність використання бюджетних коштів», — відмітив аналітик БО Мережа 100 відсотків життя» м. Харків Костянтин Дмитрієв.

Довідково: Матеріал створений ГО «Інститут аналітики та адвокації» у рамках проекту «Стійкі рішення надання допомоги ВІЛ-інфікованим на базі спільнот», за підтримки Французької міжнародної експертизи Ініціативи 5% (Expertise France 5% Initiative).

Прес-служба Інституту аналітики та адвокації

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: