Полтавську суддю пропонують призначити суддею Вищого антикорупційного суду

Днями скандально відома суддя Лариса Гольник опублікувала у себе на сторінці пост-реакцію щодо петиції на сайті Президента України про призначення її суддею Вищого антикорупційного суду.

Полтавську суддю пропонують призначити суддею Вищого антикорупційного суду

Відповідно до тексту петиції, її автор — Винар Адріан Любомирович пропонує призначити Гольник Ларису Владленівну до Вищого антикорупційного суду. Автор наголошує на заслугах юристки, яка стала відомою після скандальної справи щодо обвинувачення екс-міського голови Полтави Олександра Мамая у корупції.

— Суддя Лариса Гольник, перебуваючи на своїй посаді Октябрського райсуду Полтави, у 2014 році при розгляді за корупційним обвинуваченням тодішнього міського голови Полтави Олександра Мамая проявила велику мужність, стійкість і об’єктивність, не боячись виступити проти корумпованої влади міста. Її не зламали ні погрози, ні утиски з боку її керівництва, ні спроба підкупу. В листопаді 2017 року суддю Ларису Гольник було побито. Через винесену їй догану Вищою Радою Правосуддя Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) не допустила її до участі в конкурсі з обрання суддів Вищого антикорупційного суду. 17 січня 2019 р. Велика Палата Верховного Суду України скасувала попереднє рішення Вищої ради правосуддя щодо винесення догани судді Ларисі Гольник, — зазначає автор.

Як черговий аргумент щодо доброчесності судді, автор зазначає перелік нагород, які отримала Гольник впродовж останніх 5 років. Сама ж суддя виступила проти петиції, бо вважає, що президент повинен чітко дотримуватися законів.

— Випадково дізналася, що на сторінці офіційного інтернет-представництва Президента України зареєстрована електронна петиція із закликом призначити мене суддею Вищого антикорупційного суду. Друзі, я високо ціную ваш щирий порив і бажання допомогти мені. Але кажу: не треба, — пише Лариса Гольник.

Також вона зазначила, що процедура відбору передбачала анонімність учасників при складанні іспиту, а забезпечити анонімність, коли тестуватиметься лише одна особа — неможливо.

Зазначимо, вчора стало відомо про завершення розгляду справи за позовом Лариси Гольник проти Президента. Сторони дійшли згоди та підписали відповідну угоду. Так Лариса Гольник відмовляється від позовних вимог щодо стягнення матеріальної шкоди у розмірі близько 57 тисяч гривень, тоді як представники президента визнають, що у період із 18 травня по 18 грудня 2018-го була допущена протиправна бездіяльність Президента (Петра Порошенка), яка полягала у невиданні указу про призначення Лариси Гольник на посаду судді Октябрського райсуду.

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Якось все так склалося пазликом. Президенти змінилися, мера так і немає всі карти в руки для змін.

2019-06-14
Лара
Відповіcти
0

Який стрімкий кар’єрний ріст у пані судді.

2019-06-14
Валя
Відповіcти
0

Це та,яку побили у Полтаві?

2019-06-14
Ірина
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: