Полтавську пам’ятку архітектури вартістю понад  30 мільйонів гривень планують повернути державі

0

Харківський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Полтавщини на рішення господарського суду Полтавської області та позов прокуратури Полтави  в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській області до Полтавської обласної ради професійних спілок про визнання за державою права власності на нерухоме майно, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавщини.

640_1_2

Мова йде про адміністративну будівлю загальною площею понад 2 тис. кв. м та вартістю більше 30 млн. грн., розташовану на вул. Жовтневій, 37 у Полтаві. Окрім того зазначена будівля є пам’яткою архітектури ХІХ століття.

Апеляційний суд взяв до уваги докази прокуратури та Регіонального відділення Фонду державного майна Полтавщини про відсутність правових підстав у Полтавської обласної ради професійних спілок користуватися та розпоряджатися цим будинком.

omBvPrcP5Q8

Фото: vk.com

Довідка: По вулиці Жовтнева, 37 у Полтаві розташований колишній Будинок Полтавського генерал-губернатора — пам’ятка історії, мистецтва та архітектури у Полтаві, що знаходиться у західному секторі Круглої площі між вулицями Лідова і Жовтневою. Нині там знаходиться Полтавська обласна Рада профспілок.

Юлія Злепко

Коментувати

21 березня 2018
20 березня 2018