Полтавську молодь запрошують взяти участь у “Школі успіху”

0


Тінейджерів запрошують взяти участь у безкоштовному освітньому проекті “Школа успіху Полтава 2017”.

Школа-успіху
“Школа успіху” – це безкоштовний триденний освітній проект для активних тінейджерів міста Полтави віком 13-17 років, що відбудеться 15,16 та 17 грудня (11.00 -17.00) на базі Полтавського Національного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка.
Створення цієї ініціативи належить підліткам, випускникам Всеукраїнської “Школи успіху 2017” від благодійної організації “Фонд Кличко”.

Протягом кожного дня Школи для учасників проводитимуться тренінги, інтерактивні лекції, майстер-класи від експертів та спікерів, що є успішними в своїх професійних галузях.

Метою Школи є навчити підростаюче покоління низці компетенцій, завдяки яким можна реалізувати себе, стати успішним, розкрити власний потенціал, краще зрозуміти себе. Крім того, проект “Школа успіху” Полтава 2017 покликаний мотивувати підлітків до саморозвитку, проактивного способу мислення, відповідальної цілеспрямованої поведінки.

– Усі учасники забезпечуються солодким кава-брейком.
– По закінченню проекту учасники будуть відзначенні сертифікатами.

Для того, щоб стати учасником проекту “Школа успіху” Полтава 2017, необхідно пройти відбір, заповнивши електронну форму до 7 грудня. Про результати конкурсного відбору апліканти будуть повідомлені 8 грудня.

З організаційних питань, а також з приводу надання проекту спонсорської допомоги звертайтеся за телефонами: 066 048 70 12 (Юлія), 050 732 20 47 (Тимофій)
Більше інформації про захід шукайте на Facebook сторінці: https://www.facebook.com/school.of.success.Poltava/?modal=admin_todo_tour

Коментувати

15 грудня 2017