Полтавську молодь закликали народжувати усвідомлено

0

Працівники Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розробили програму «Бажані діти в бажаний час». В її рамках вони проводили заходи у навчальних закладах І-ІV рівня акредитації.

Screenshot_11

Програма спрямована на статеве виховання молоді. Юним полтавцям роз’яснюють важливість усвідомлення всіх можливих наслідків особистих стосунків, відповідального та свідомого підходу до створення родини. Лише з початку навчального року у полтавських навчальних закладах провели 23 тренінги, які відвідали більше 500 учнів та студентів. Найактивніше співпрацюють із Центром соціальних служб Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва, Аграрний коледж управління і права, Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум, Полтавське професійно-технічне училище №31, Військовий коледж сержантського складу, Полтавський технікум харчових технологій, Ліцей сфери послуг, Полтавський електротехнічний ліцей.

Однією з причин розробки програми стало збільшення  кількості випадків, коли молоді мами, які ще навчаються,  відмовлялись  від  дітей у пологовому будинку. За період впровадження програми «Бажані діти в бажаний час», відзначається позитивна статистика. За останні 5 років у Полтаві не жодна студентка не відмовилась  від новонародженої дитини.

Юлія Злепко

Коментувати

21 березня 2018