Полтавському судді, якого викрили на хабарі, продовжили строк відсторонення від роботи

19 грудня Вища рада правосуддя винесла на порядок денний питання стосовно Сергія Кононенка, судді Ленінського районного суду міста Полтави.

Полтавському судді, якого викрили на хабарі, продовжили строк відсторонення від роботи

Полтавському судді, якого викрили на хабарі, продовжили строк відсторонення від роботи

Вища рада правосуддя розглянула клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Дане клопотання стосувалося продовження строку тимчасового відсторонення судді Ленінського районного суду міста Полтави Сергія Кононенка від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

– Вища рада правосуддя ухвалила: тимчасово відсторонити суддю Ленінського районного суду міста Полтави Кононенка Сергія Дмитровича від здійснення правосуддя. У зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. До набрання законної сили вироку суду за обвинуваченням його у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 368 ККУ або закриття вказаного кримінального провадження, – повідомив Вадим Беляневич, член Вищої ради правосуддя.

Нагадаємо, що 31 серпня детективи Національного антикорупційного бюро України затримали суддю Ленінського районного суду Полтави за підозрою у отриманні хабара.

Згодом суддю з Полтави, якого викрили на хабарі, відсторонили від роботи та притягнули до кримінальної відповідальності.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

А ще б додати йому цивільних робіт, щоб сміття прибирав привселюдно, тоді б може дійшло йому, що брати хабар погана звичка.

2017-12-19
Богдан
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: