Полтавського дезертира ув’язнили на три роки

0

Апеляційний суд Полтавської області не задовольнив апеляцію обвинуваченого в дезертирстві солдата. Вирок суду першої інстанції залишили без змін.

Screenshot_45

Військовослужбовця визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України, та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки, повідомляє прес- служба військової прокуратури Центрального регіону України.
Нагадаємо: у ході досудового розслідування стало відомо, що в період з 17 травня 2015 року до 29 жовтня 2015 року, тобто в умовах особливого періоду, мобілізований солдат однієї з військових частин Полтавщини без поважних причин не з’явився вчасно на службу, у зв’язку з чим перебував у розшуку. 29 жовтня 2015 року його затримали та застосували запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Однак, 20 листопада 2015 року військовослужбовець не прибув за викликом до слідчого та почав переховуватись від органів слідства, у зв’язку з чим знову був оголошений у розшук. 28 листопада 2015 року завдяки налагодженій взаємодії прокуратури та поліції солдата підозрюваного затримали та застосували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Юлія Злепко

Коментувати

22 березня 2018