Полтавського чиновника звинувачують у зловживанні владою

0

Начальника одного з управлінь виконкому Полтавської міськради підозрюють у скоєнні злочину. У прес-службі УМВС у Полтавській області повідомили, що 54-річному держслужбовцю оголосили підозру у зловживанні владою та службовій підробці.

pHandcuffsShadow_Dollarphotoclub_63161110-700x466

Чиновника звинувачують у тому, що він достовірно знав, що під час виконання робіт з безтраншейного прокладання водопровідної мережі з перетином залізничних колій, робота була пророблена не у повному обсязі. Держслужбовець підписав акт прийому виконаних робіт, до якого включено завищені обсяги та вартість робіт, засвідчивши це відбитком печатки Полтавського міськвиконкому і печатки інженера технічного нагляду І категорії. В результаті таких дій місцевому бюджету завдано збитків на суму близько 100 тисяч 400 гривень.

За фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем, та за частиною 1 статті 366 – службове підроблення.

За скоєне посадовцю загрожує штраф 850 гривень або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Юлія Злепко

15 липня 2018
14 липня 2018