Полтавським реаліям — японський досвід

Керівник ГО “Еколтава” Юлія Пашковська у Японії вчиться енергозбереженню, щоб згодом застосувати цей досвід на Полтавщині.

Енергія сонця

Енергія сонця

Полтавка Юлія Пішковська очолює ГО “Еколтава”. Ця організація займається запровадженням у життя актуальних екологічних технологій. Її представники пропагують сортування і переробку сміття, використання альтернативних видів енергії, допомагають утілити в життя заходи з енергозбереження та енергоефективності.

Днями Юлія Пашковська на півтора місяці вирушила до Японії, щоб набиратися там екологічного досвіду.

– Лечу на навчальний курс JICA «Енергозбереження у комерційному та житловому секторах». Міністерство економічного розвитку подало мою кандидатуру Посольству Японії для участі. Якраз ці знання будуть корисні у роботі Центру сталого розвитку Полтавщини, який ми організовуємо. Буду вивчати питання енергоефективності та енергозбереження, відновлюваних джерел енергії, поводження з твердими побутовими відходами. Це ґрунтовний технічний курс,- повідомила вона.

Юлія Пашковська (зліва)

Юлія Пашковська (зліва)

Довідка. Сталий розвиток — це такий розвиток країн і регіонів, коли економічне зростання, матеріальне виробництво і споживання, а також інші види діяльності суспільства відбуваються в межах, які визначаються здатністю екосистем відновлюватися, поглинати забруднення і підтримувати життєдіяльність теперішніх та майбутніх поколінь.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: