“Полтавський вісник” став на шлях роздержавлення

Трибуна
13:10 | 19 жовтня 2018
0

На сесію Полтавської міської ради винесли питання про вихід міськради зі складу засновників газети “Полтавський вісник”. Головна редакторка видання Лариса Семеняга надала відповідне звернення до депутатів.

"Полтавський вісник" став на шлях роздержавлення

“Полтавський вісник” став на шлях роздержавлення

Оскільки на виконання Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, газета “Полтавський вісник” підлягає роздержавленню. За прийняття рішення одноголосно проголосували 32 депутати.

Проте, чиновники зазначили, що, попри вихід газети з комунальної власності, фінансування з міського бюджету продовжиться вже на умовах співпраці з редакцією, як з приватним підприємством. Аргументом можновладців є необхідність звітувати перед населенням про виконання своїх обов’язків.

Також було прийняте рішення № 54 “Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування м. Полтава та фінансової підтримки засобів масової інформації на 2018 рік”, згідно з яким, “Полтавський вісник” отримав додаткові 470 тисяч гривень. Рішення про виділення коштів пов’язують зі зростанням вартості паперу на 58% за останні 3 місяці.

Владислав Башук

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: