Полтавський тріумф. «Чорно-зелені» «городяни» перемагають «Карпати» і крокують в 1/4 кубку України

26 жовтня футбольний клуб «Полтава» здобув перемогу над львівськими «Карпатами» і вперше у історії вийшов до чвертьфіналу національного кубку.

Полтава ФК

Із початку гри полтавці побігли в атаку. Вже на 4 хвилині їм вдалося заробити кутовий. Цей стандарт дуже швидко приніс перший успіх господарям. Після подачі з кута поля ніхто не зміг влучити по м’ячу, і Ковтун, який опинився на дальньому куті воротарського майданчика одним дотиком пробив під поперечку воріт. 1:0

Загалом в перші 27 хвилин зустрічі команди не продемонстрували особливо видовищного футболу, хоча й намагалися шукати шанси для взяття воріт суперника, пробиваючи з далеку, але безрезультатно.

Та все ж, «Полтаві» вдалося подвоїти свої перевагу ще до кінця першого тайму. Швидка контратака «чорно-зелених» на 42 хвилині завершилася прострілом справа. «Городянин» Трояновський з близької відстані легко переправив м’яч в сітку. 2:0

Другий тайм «Карпати» розпочали агресивною грою в атаці, але знову ж – без супер-гольових моментів.

У районі 48 хвилини львів’яни влаштували справжню осаду воріт «Полтави». Проте, чотири поспіль гострих навіси не увінчалися успіхом для «Карпат». Захисники господарів зіграли надійно.

«Карпати» змогли забити один гол на 54 хвилині зустрічі. Грисьо в дотик добивав після відскоку, але м’яч застряг в ногах захисників. Розрядити обстановку їм не вдалося, і Окечукву все ж зумів з меж воротарського пробити повз голкіпера. 2:1.

Та на більше «хлопців з Бандерштадту» не вистачило.

Історична перемога «Полтави» 2:1.